محصولات پلی رود اتصال +  لیست قیمت

برند پلی رود یک نوع اتصال است که برای اتصال لوله‌ها، شیرها و سایر قطعات سیستم‌های لوله‌کشی استفاده می‌شود. اتصالات پلی رود از جنس پلاستیک بوده و دارای خواصی مانند ضدخوردگی، ضد سایش و سبکی هستند. همچنین، این اتصالات به راحتی قابل نصب و تعویض هستند و برای استفاده در سیستم‌های آب، فاضلاب، گاز و تهویه مناسب هستند. برند پلی رود یکی از معروف‌ترین و مورد اعتمادترین برندهای اتصالات پلاستیکی در بازار است.

مصرف بی رویه آب سبب شد که محصولات پلی رود اتصال با هدف حفظ منابع آب و ذخایر آبی کشور، به عنوان یکی از قطب های لوله و اتصالات و لوازم مرتبط با آبیاری قطره ای، در ایران تولید گردند. زیربنای کارخانه پلی رود اتصال، بالغ بر 50000 متر مربع است که شامل کارخانه اصلی تولید و انبار بوده و در شهرک صنعتی محمودآباد، استان مازندران، واقع شده است. شرکت پلی رود اتصال در سال 1379 تأسیس گردید و در سال 1387  به بهره برداری کامل رسید.

واحد تولید در پلی رود اتصال شامل دو بخش است :

 1. تولید اتصالات پلیمری
 2. تولید لوله های پلیمری

لوله های پلیمری بسته به نوع کاربرد توسط اتصالات پلیمری بهم متصل شده و شبکه های انتقال را ایجاد می کنند.

طیف محصولات پلی رود اتصال بسیار وسیع و گسترده است به طوری که می توان تقریبا هر محصولی را از خانواده پلی اتیلن ها در محصولات این شرکت پیدا کرد. بیشترین تمرکز شرکت پلی رود بر تولید پیچ ها، اتصالات پلی اتیلن و قالب های تزریق پلاستیک است.

شما می توانید لیست محصولات پلی رود را به همراه قیمت آن ها، از کاتالوگ انتهای صفحه مشاهده کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق شماره های زیر، با مشاوران ما در بازار اتیلن، تماس بگیرید.

09125970684
02133977298
02133947641

کیفیت محصولات پلی رود اتصال

محصولات پلی رود اتصال توسط تیمی متخصص در زمینه بازرگانی، فروش، تولید، مونتاژ، کنترل کیفیت، آزمایشگاه و تحقیق و توسعه تولید و به بازار عرضه می گردند. پلی رود با تکیه بر متخصصین خود و بهره گیری از بهترین مواد اولیه و با استفاده از اطلاعات روز دنیا، توانسته است محصولات بسیار باکیفیتی در زمینه آبیاری و اتصالات پلی اتیلن تولید کند. تجربه چندین ساله در زمینه قالب سازی نیز، باعث شده است که پلی رود بتواند محصولات جدیدی براساس استانداردهای جهانی و به صورت سفارشی تولید کند.

گواهی نامه ها

در ادامه به معرفی تعدادی از گواهی نامه های شرکت پلی رود اتصال خواهیم پرداخت. این گواهی ها جهت افزایش راندمان تولید و همینطور کیفیت محصول اخذ گردیده اند. محصولات پلی رود اتصال تحت گواهی های زیر تولید می شوند :

 1. گواهی‌نامۀ ISO9001: 2008 (گواهی‌نامۀ سیستم مدیریت کیفیت محصولات و انطباق با استاندارد ایزو)
 2. گواهی‌نامۀ ISO10001: 2007 (گواهی‌نامۀ تطبیق قوانین رفتاری سازمانها در رابطه با رضایت مشتری با استاندارد)
 3. گواهی‌نامۀ ISO10002: 2004 (گواهی‌نامۀ تطبیق رضایت مشتری با استاندارد)
 4. گواهی‌نامۀ ISO10004: 2010 (گواهی‌نامۀ سیستم مدیریت پایش و اندازه‌گیری رضایت مشتری)
 5. گواهی‌نامۀ ISO14001: 2004 (گواهی‌نامۀ سیستم مدیریت زیست محیطی)
 6. گواهی‌نامۀ ISO/IEC17025: 2005 (گواهی‌نامۀ تطبیق آزمایشگاه کنترل کیفیت کارخانه با استاندارد)
 7. گواهی‌نامۀ ISO18001: 2007 (گواهی‌نامۀ سیستم مدیریت زیست محیطی)
 8. گواهی‌نامۀ IMS (گواهی‌نامۀ کنترل سیستم مدیریت واحد تولیدی و تحقیقاتی پلی رود اتصال)
 9. گواهی‌نامۀ CE (گواهی‌نامۀ استاندارد ارزیابی محصول از اتحادیۀ اروپا)
 10. مجوز SGS (بازرسی کیفیت محصول جهت صادرات)

 

 لیست قیمت محصولات پلی رود اتصال

محصولات پلی رود اتصال شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع زانو مانند: زانو مساوی، زانو ماده و ..
 • انواع رابط مانند: رابط تبدیل، رابط مساوی و ..
 • انواع سه راه مانند: سه راه ماده، سه راه مساوی، سه راه تبدیل و …
 • انواع کمربند مانند: کمربند انشعاب، کمربند انشعاب برنجی
 • اسپلیت
 • درپوش انتهایی
 • اورینگ
 • سر پیچ
 • مغزی دنده ای، درپوش دنده ای و ..
 • و …

لیست اتصالات پلی رود

 1. اتصال پلی رود ساده: این نوع اتصال پلی رود شامل دو بخش استوانه‌ای است که به یکدیگر پیوسته می‌شوند و توسط پیچ و مهره‌ها در هم محکم می‌شوند. این نوع اتصال پلی رود برای اتصال قطعات روی یک خم مورب یا تغییر جهت استفاده می‌شود.
 2. اتصال پلی رود با پیچ و مهره: این نوع اتصال پلی رود شامل خم شدن پایه پلی رود و پیچ و مهره محکم کردن بر روی خم راه آهن است. این نوع اتصال برای اتصال قطعات به یک خم کاملاً مستقیم و بدون تغییر جهت مناسب است.
 3. اتصال پلی رود با واشر و مهره: این نوع اتصال پلی رود شامل استفاده از واشر و مهره است که قطعات را در هم محکم می‌کند. اتصال با واشر و مهره بیشتر برای اتصال قطعات روباز که به رفتارهای دینامیکی مانند ارتعاشات و لرزشات زیادی متحمل هستند، استفاده می‌شود.
 4. اتصال سریع پلی رود: اتصال سریع پلی رود شامل قطعات قابل مفصل شدن است که از طریق فیل کردن شوره‌ها یا پیچ‌ها به هم متصل می‌شوند. این نوع اتصال برای نصب سریع و آسان استفاده می‌شود.
 5. اتصال پلی رود با تیر پلی رود: این نوع اتصال پلی رود شامل استفاده از تیر پلی رود است که در دو قطعه پلی رود قرار می‌گیرد و توسط پیچ‌ها و مهره‌ها در هم محکم می‌شود. این نوع اتصال برای اتصال قطعات در یک صفحه مستوی استفاده می‌شود.
 6. اتصال پلی رود با پرچ: اتصال پلی رود با پرچ توسط قرقره‌ها و پیچ‌ها به هم متصل می‌شود. این نوع اتصال برای اتصال قطعاتی که به رفتارهای دینامیکی مانند ارتعاشات و لرزشات زیادی متحمل هستند، استفاده می‌شود.

بازار اتیلن نمایندگی پلی رود

نمایندگی پلی رود یک مرکز فروش و خدمات پس از فروش است که محصولات شرکت پلی رود را عرضه و خدمات مربوط به آنها را ارائه می‌دهد. پلی رود یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید محصولات پلاستیکی است و محصولات آن شامل لوله‌ها، تسمه‌ها، تیرچه‌ها و سایر محصولات مصرفی در صنایع مختلف می‌شود.

نمایندگی پلی رود معمولاً در شهرهای مختلف وجود دارد و مشتریان می‌توانند به آنجا مراجعه کرده و نیازهای خود را مطرح کنند. نمایندگی پلی رود علاوه بر فروش محصولات، خدماتی مانند مشاوره فنی، نصب و راه‌اندازی و خدمات پس از فروش را نیز ارائه می‌دهد. همچنین در بعضی از موارد، نمایندگی پلی رود قابلیت ارائه سفارشات اختصاصی و تولید محصولات بر اساس نیازهای ویژه مشتریان را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی پلی رود و محصولات آن، می‌توانید به وبسایت رسمی شرکت پلی رود مراجعه کنید و یا با شماره تماس موجود در وبسایت تماس حاصل نمایید.

برای دریافت کاتالوگ، بر روی دکمه دانلود کلیک کنید.

برای اطلاع از قیمت ها ، ارتباط با ما و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

09125970684
02133977298
02133947641

فروشگاه بازار اتیلن بهترین مشاوران در امر طراحی فضای سبز وگلخانه را در اختیار شما قرار می دهد.