معرفی شرکت فیتاب

شرکت فیتاب یکی از مهم‌ترین شرکت‌های تولید کننده انواع محصولات فیتاب از جمله اتصالات چدنی و شیرآلات در ایران می‌باشد، به طوریکه برای تولید محصولات باکیفیت از تجهیزات پیشرفته‌ای استفاده شده است. همچنین شرکت دارای کادری مجرب است که در تولید این محصولات نقش بسزایی دارند.

کسب دانش فنی و ارتباط با متخصصین این حوزه، فروش، بازرگانی، کنترل پروژه، کنترل کیفیت، تولید، توزیع، مونتاژ جزو مولفه‌های اصلی است که شرکت فیتاب به درستی آن را در نظر گرفته است. علاوه براین شرکت فیتاب برای تولید محصولات باکیفیت در تلاش هست، چرا که نفوذ به بازار را تضمین می‌کند.

همچنین برای تولید محصولات، شرکت فیتاب استانداردهای سخت‌گیرانه‌ای تدوین کرده است؛ چرا که محصولات با کیفیت و استحکام بالایی تولید می‌شوند و بنابراین رضایت مشتری را به دنبال دارد.

محصولات شرکت فیتاب

محصولات این شرکت براساس اندازه و نوع شیر به مدل‌های مختلفی طبقه بندی شده اند. اندازه هر کدام از مدل‌ها از 2 اینچ تا 10 اینچ می‌باشد.

شیر صافی چدنی 16 بار: همانطورکه از نامش پیداست، این شیر وظیفه‌ای که دارد این است که اجازه بازگشت سیالات را نمی‌دهد و فیلتر کردن سیالات را به عهده دارد. توری ای‌ که در این شیر استفاده شده است ماتع ورود مواد خارجی می‌شود. به صورتی که میزان فیلترینگ و جنس توری بسته به کاربرد آن بستگی دارد. فشار بار شیر صافی در شرکت فیتاب عرضه می‌شود Pn16 است.

شیر یک‌طرفه چدنی: این شیر، کنترل مسیر یک طرفه دارد. مدل‌های شیر یک طرفه چدنی بر اساس عملکرد به دو نوع پیستونی و لولایی طبقه بندی می‌شوند. از جمله خواص این شیر مقاومت در برابر پوسیدگی و خوردگی دارد. از مصارف شیر یک طرفه چدنی در صنایع کشاورزی، تصفیه خانه‌ها و فاضلاب‌ها می‌باشد. از مهمترین مزایای آن صدای کمی را تولید می‌کنند و قابلیت استفاده برای سیالات با غلظت سنگین را دارند.

شیر فلکه کشویی: کنترل آن به صورت دستی است. همچنین برای کنترل فشار جریان سیالات استفاده می‌شود. شیر فلکه کشویی بر اساس مصارفی که دارند در صنایع مختلفی کاربرد دارند. منابع مصرفی آن بیشتر چدن، فلزی، فولادی است. یکی از مصارف آن مسدود کردن جریان آب و باز کردن آن می‌باشد.

نوع جنس، سایز، برند از عوامل تاثیرگذار قیمت می‌یاشد. از موارد پرمصرف آن در آب و فاضلاب کاربرد دارد. از آنجا که شیر فلکه کشویی از بیشترین محصولات شرکت فیتاب است به بررسی شیر فلکه چدنی می‌پردازیم.

شیر فلکه چدنی: جنس این شیر فلکه‌ها معمولا از جنس چدن هستند و دیسک‌هایی که در داخل آن قرار دارد می‌تواند از جنس فلز یا پلاستیک باشند. شرکت فیتاب سه نوع از این نوع محصولات در بازار تولید می‌کند که شامل  شیرکشویی  زبانه پلاستیکی و شیرکشویی زبانه فلزی و شیر کشویی دسته بلند زبانه پلاستیکی می‌باشد.

از کاربردهای شیرهای فلکه چدنی معمولا در تهویه مطبوع و لوله کشی در ساختمان ها، تجهیزات آتش نشانی، خطوط آب و فاضلاب و سیستم های تاسیساتی در کارخانه های مختلف صنعتی استفاده می‌شوند. فشاربار شیرفلکه زبانه پلاستیکیPn16  و برای زبانه فلزی Pn16 و Pn10 می‌باشد. سیالات مصرفی برای این شیر شامل روغن، آب آشامیدنی، هوای متراکم‌شده، فاضلاب است.

شیر حوضچه دو سرفلنچ: مهمترین مزیت این شیرعمر طولانی، وزن پایین، قابلیت تعمیر و نگهداری راحتتر آن است. نام دیگر آن شیر هندلی است. فشار بار آن PN6 است. این شیرها مقاومت در برابر ضربه دارند. صنایعی که این شیر در آن کاربرد دارد محدود می‌باشد که شامل خروجی استخرها، صنایع کشاورزی می‌باشد.

لیست قیمت‌های محصولات فیتاب

لیست قیمت به روز‌رسانی شده است. می‌تواند به صورت پی دی اف دانلود کنید.

برای اطلاع از قیمت ها ، ارتباط با ما و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

09125970684
02133977298
02133947641

فروشگاه بازار اتیلن بهترین مشاوران در امر طراحی فضای سبز وگلخانه را در اختیار شما قرار می دهد.

نمایندگی محصولات فیتاب

تولید محصولات با کیفیت ودوام بالا از عواملی است که شرکت فیتاب آن را نظر گرفته است .شرکت فیتاب با مشورت با افراد متخصص و کارآمد و افزایش میزان تولید از جمله شرکت‌هایی که است که پیشرفت بسزایی در سال‌های اخیر داشته است.شرکت بازاراتیلن نمایندگی فروش محصولات فیتاب را به عهده دارد و محصولات این شرکت را با قیمت مناسبی به بازار عرضه می‌کند.